Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 29-10-2020 13:46

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Antoni Edmund
Nazwisko: Feliś
Miejsce urodzenia: WISKITKI
Data urodzenia: 22-10-1922
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Eudokia
Znany/a też jako:
Antoni Feliś
urodzony/a 22- 10-1922
Imiona rodziców: Władysław Eudofia


Dodatkowe informacje:

Z dniem 15.12.1954 skierowany na sześciomiesięczny kurs "po zagadnieniach miejskich" w Centralnej Szkole Partyjnej przy KC PZPR (brak dokładnej daty ukończenia kursu). ///
W okresie 07.01.-22.03.1969 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa MSW w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT III MŁODSZY REFERENT - 20-04-1948
IPN BU 0942/396 2182/V/KS akta osobowe
PUBP GRODZISK MAZOWIECKI PLACÓWKA W MILANÓWKU MŁODSZY REFERENT - 01-08-1948
CW MBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-09-1949
WUBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 15-09-1949
PUBP GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT V REFERENT - 01-02-1950
PUBP GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT II REFERENT - 01-05-1950
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ V, SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 15-08-1950
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ V, SEKCJA I KIEROWNIK SEKCJI - 15-05-1953
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ III, SEKCJA II KIEROWNIK SEKCJI - 15-07-1954
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ VI, SEKCJA IV STARSZY REFERENT - 01-01-1956
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ VI, SEKCJA IV OFICER OPERACYJNY ppor. 01-04-1956 31-12-1956
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 03-08-1957
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1958
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY - 01-07-1959
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA ppłk 15-01-1968 31-07-1978