Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-09-2020 08:50

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zygmunt
Nazwisko: Rodziewicz
Miejsce urodzenia: TRZEBIATÓW
Data urodzenia: 21-11-1947
Imię ojca: Romuald
Imię matki: Wiktoria
Dodatkowe informacje:

W okresie od 25.10.1966 do 30.03.1988 służba w WP. Od 28.09.1973 do 31.08.1974 Oficerska Szkoła Wojsk Zmechanizowanych. Jako starszy pomocnik szefa Oddziału WSW Koszalin obsługiwał 8 Batalion w Jarominie. Podczas służby w Oddziale WSW Szczecin obsługiwał 5 Brygadę Saperów w Szczecinie-Podjuchach.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, DELEGATURA WSW W TRZEBIATOWIE PODOFICER SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ - 17-10-1968
IPN Sz 492/189 - akta osobowe i karta
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, WYDZIAŁ PREWENCJI CHORĄŻY PREWENCJI brak danych 17-04-1972 27-09-1973
COS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS PRZEKWALIFIKOWANIA OFICERÓW SŁUCHACZ - 01-10-1974
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 01-08-1975
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 04-08-1976
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW SZCZECIN, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 25-01-1978
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA - 02-10-1978
ASW WARSZAWA STUDIA MAGISTERSKIE W ZAKRESIE PRAWNO-ADMINISTRACYJNYM ORAZ OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 14-07-1979
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ DO DYSPOZYCJI SZEFA - 28-04-1981
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 12 DYWIZJI ZMECHANIZOWANEJ W SZCZECINIE POMOCNIK SZEFA - 18-05-1981
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 12 DYWIZJI ZMECHANIZOWANEJ W SZCZECINIE STARSZY OFICER mjr 19-08-1981 30-03-1988