Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-06-2020 09:08

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Tadeusz Janusz
Nazwisko: Majzner
Miejsce urodzenia: LWÓW
Data urodzenia: 08-02-1942
Imię ojca: Kazimierz
Imię matki: Stefania
Dodatkowe informacje:

W okresie 01.03.1968-31.01.1969 służba w MO. ///
Wg charakterystyki z 28.06.1969, do Wydziału II KMiPMO w Częstochowie przeniesiony w grudniu 1968, a na przełomie marca/kwietnia 1969 przydzielony do Grupy VI tegoż wydziału. Wg charakterystyk z 29.04.1971, 24.12.1971, 26.08.1972, 4.05.1973, od momentu przeniesienia do KMiPMO w Częstochowie realizował zagadnienia z zakresu pionu III SB, zabezpieczając operacyjnie Hutę im. B. Bieruta w Częstochowie, a następnie tamtejszy węzeł PKP oraz Biuro Projektów Kopalni Rud Żelaza. ///
W okresie 04.09.1969-17.07.1970 Roczna Szkoła Oficerska Operacyjna Służby Bezpieczeństwa w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ II, GRUPA II INSPEKTOR - 01-02-1969
IPN Sz 0057/30; IPN Ka 0235/523 23598/0; 2416/VI akta osobowe i karta
KW MO KATOWICE BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1969
KMiP MO CZĘSTOCHOWA GRUPA „W” OFICER - 01-08-1969
IPN Ka 0235/523 2416/VI akta osobowe i karta
KMiP MO CZĘSTOCHOWA GRUPA IV INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-01-1971
ASW WARSZAWA STUDIA MAGISTERSKIE W ZAKRESIE PRAWNO-ADMINISTRACYJNYM ORAZ OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 03-10-1973
KW MO CZĘSTOCHOWA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 24-06-1976
KW MO CZĘSTOCHOWA WYDZIAŁ IV, SEKCJA V KIEROWNIK - 01-08-1976
KW MO CZĘSTOCHOWA WYDZIAŁ II ZASTĘPCA NACZELNIKA - 16-01-1978
KW MO CZĘSTOCHOWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA - 16-04-1980
KW MO CZĘSTOCHOWA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 31-03-1983
KMO OLESNO ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA mjr 01-04-1984 15-05-1984