Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-06-2019 13:01

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Emil
Nazwisko: Bargieł
Miejsce urodzenia: KORFOWE
Data urodzenia: 18-05-1930
Imię ojca: Józef
Imię matki: Emilia
Dodatkowe informacje:

W XII Kurs Specjalny przy WUBP w Szczecinie. W okresie 15.09.1953-14.07.1954 Roczny Kurs Przeszkolenia Oficerów Bezpieczeństwa Publicznego w CW MBP w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP STARGARD SZCZECIŃSKI REFERAT V MŁODSZY REFERENT - 01-06-1949
IPN Sz 0019/6199 27961/VI, IPN Po 0065/6199 akta osobowe i karta
PUBP STARGARD SZCZECIŃSKI REFERAT V REFERENT - 01-05-1951
PUBP STARGARD SZCZECIŃSKI REFERENCI TERENOWI REFERENT NA MIASTO DOBRZANY, GMINĘ BYTOWWO I NOSOWO - 01-05-1952
PUBP STARGARD SZCZECIŃSKI KIEROWNICTWO STARSZY REFERENT - 15-11-1952
WUBP ZIELONA GÓRA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 27-07-1954
WUBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III, SEKCJA "A"-"D" STARSZY REFERENT - 27-07-1954
WUBP SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 15-11-1954
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ XI STARSZY REFERENT - 01-12-1954
WUdsBP SZCZECIN SAMODZIELNA SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 01-04-1955
WUdsBP SZCZECIN SAMODZIELNA SEKCJA VI OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "W" OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-02-1961
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "W" STARSZY OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-08-1964
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "W" KIEROWNIK ZMIANY mjr 01-07-1968 15-12-1980
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "W" KIEROWNIK ZMIANY - 01-01-1982
WUSW SZCZECIN WYDZIAŁ "W" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-07-1986
WUSW SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA ppłk 16-06-1989 31-01-1990