Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2022 09:02

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Czesław
Nazwisko: Broda
Miejsce urodzenia: POBITNO
Data urodzenia: 14-05-1923
Imię ojca: Piotr
Imię matki: Agnieszka
Dodatkowe informacje:

W okresie od 14.04.1971 do 26.06.1971 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa przy ODKK MSW w Łodzi.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP BYSTRZYCA KŁODZKA REFERAT IV MŁODSZY REFERENT - 15-10-1948
IPN Rz 00157/1026 16485/V akta osobowe i karta
PUBP BYSTRZYCA KŁODZKA REFERAT IV REFERENT - 01-04-1950
CW MBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 20-09-1950
WUBP WROCŁAW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 08-08-1951
PUBP LWÓWEK ŚLĄSKI BRAK ZASTĘPCA SZEFA - 08-08-1951
WUBP RZESZÓW REFERAT WOJSKOWY KIEROWNIK RW W KRAJOWICACH - 01-07-1952
WUBP RZESZÓW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-09-1953
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ IX, SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-10-1953
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ IX, SEKCJA I REFERENT - 01-04-1954
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ IX, SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-07-1954
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ IV, SEKCJA II STARSZY REFERENT - 01-09-1954
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ IV, SEKCJA II STARSZY REFERENT - 01-04-1955
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ IV, SEKCJA II KIEROWNIK - 01-03-1956
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ IV, SEKCJA II STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III, GRUPA VI KIEROWNIK - 01-01-1959
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1962
KW MO RZESZÓW INSPEKTORAT KIEROWNICTWA JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-03-1968
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-11-1970
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA mjr 01-04-1972 31-08-1973
.