Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 18-03-2020 14:23

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Zadura
Miejsce urodzenia: Markuszów
Data urodzenia: 15-09-1932
Imię ojca: Stefan
Imię matki: Wiktoria
Dodatkowe informacje:

W PZPR od 1954 r. W latach 1954-1957 instruktor Prezydium PRN w Łęczycy. Od 1958 do 1964 r. słuchacz WSNS. W okresie 1958-1968 kierownik Zespołu Rolnego w Powiatowym Związku Kółek Rolniczych w Łęczycy. Od 1968 do 1973 r. sekretarz Prezydium PRN w Łęczycy. Pełnił funkcje członka egzekutywy i sekretarza KP, sekretarza POP i członka KM PZPR (brak bliższych danych).
Źródła: AAN, Archiwum Szkół Partyjnych, sygn. 86/292; AP Płock: 526/65, k. 22, 526/81, k. 272, 526/92, k. 76.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Sekretarz KP Łęczyca PZPR 1973 1975 AP Płock 526/81, k. 272
Zastępca Kierownika Wydział Rolny i Gospodarki Żywnościowej KW Płock PZPR 01-06-1975 6-03-1978 AP Płock 526/81, k. 272.
Kierownik Referat Kadr KW Płock PZPR 06-03-1978 24-03-1980 AP Płock: 526/81, k. 272, 526/92, k. 45