Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-02-2019 08:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Aleksander
Nazwisko: Muszyński
Miejsce urodzenia: WŁOSTOWICE
Data urodzenia: 29-07-1930
Imię ojca: Henryk
Imię matki: Brygida
Dodatkowe informacje:

Delegowany służbowo: od 23.08.1971 do 28.08.1971, od 15.11.1971 do 19.11.1971, od 21.12.1971 do 23.12.1971, od 4.10.1972 do 6.10.1972 oraz od 14.11.1977 do 17.11.1977 do ZSRR, od 4.06.1972 do 11.06.1972 do Bułgarii.
Od 1.10.1964 do 19.12.1964 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
CW MBP LEGIONOWO DWULETNIA SZKOŁA SŁUCHACZ - 15-09-1949
IPN BU 0604/516 16730/V akta osobowe
WUBP LUBLIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 23-07-1951
WUBP LUBLIN WYDZIAŁ VIII, SEKCJA I REFERENT - 23-07-1951
PUBP BIAŁA PODLASKA REFERAT OCHRONY KIEROWNIK RO PRZY STACJI KOLEJOWEJ W MŁĄSZEWICZACH - 01-09-1952
PUBP BIAŁA PODLASKA BRAK DANYCH ZASTEPCA SZEFA - 01-04-1954
PUdsBP BIAŁA PODLASKA BRAK KIEROWNIK - 01-04-1955
KW MO BIAŁA PODLASKA BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-01-1957
KP MO BIAŁA PODLASKA BRAK ZASTEPCA KOMENDANTA - 01-01-1958
KW MO LUBLIN WYDZIAŁ III, GRUPA V KIEROWNIK - 15-03-1961
KW MO LUBLIN WYDZIAŁ IV KIEROWNIK GRUPY - 01-07-1962
KW MO LUBLIN WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 15-11-1962
KW MO LUBLIN WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-10-1966
KW MO LUBLIN WYDZIAŁ III NACZELNIK - 01-06-1968
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III, WYDZIAŁ II NACZELNIK - 01-08-1970
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III ZASTĘPCA DYREKTORA - 15-02-1973
KS MO WARSZAWA BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 15-11-1974
KS MO WARSZAWA BRAK ZASTEPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA gen. bryg. 01-06-1975 02-01-1981