Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-12-2021 09:17

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Bolesław Marian
Nazwisko: Wejner
Miejsce urodzenia: DĄBROWA GÓRNICZA
Data urodzenia: 08-09-1922
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Janina
Dodatkowe informacje:

W okresie 1.02.1975-14.06.1979 służba w Departamencie PESEL. ///
Delegowany służbowo: 22.09.1957-1.10.1957 do Austrii; 5.05.1958-12.05.1958 do ZSRR; 18.05.1965-27.05.1965; 2.06.1965-7.06.1965 do Bułgarii; 9.02.1966-13.02.1966; 27.11.1966-4.12.1966 do Czechosłowacji; 10.11.1966-16.11.1966 do Węgier.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MUBP CHORZÓW WYDZIAŁ I SEKRETARZ - 25-06-1945
IPN BU 0604/399, IPN Kr 536 15791/V akta osobowe i karta
CS MBP ŁÓDŹ BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 20-10-1945
MBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI BIURA PERSONALNEGO - 07-02-1946
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II MŁODSZY REFERENT - 10-02-1946
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II REFERENT - 01-04-1946
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II, SEKCJA I REFERENT - 10-03-1947
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II, SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-09-1947
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II, SEKCJA II KIEROWNIK - 01-04-1952
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ VII ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-06-1953
KdsBP WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ VIII ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-04-1955
KdsBP WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ X NACZELNIK - 01-06-1955
KdsBP WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ VIII NACZELNIK - 01-09-1956
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ VIII NACZELNIK - 28-11-1956
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT II ZASTĘPCA DYREKTORA - 10-10-1957
KW MO KRAKÓW BRAK I ZASTĘPCA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-12-1958
MSW WARSZAWA BRAK PRACA POZA PIONEM SB - 01-06-1960
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW ZASTĘPCA DYREKTORA - 01-04-1964
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH ZASTĘPCA DYREKTORA płk 01-04-1967 31-01-1975
.