Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 18-03-2020 14:23

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Mirosław
Nazwisko: Dackiewicz
Miejsce urodzenia: Warszawa
Data urodzenia: 14-07-1950
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Brak Danych
Dodatkowe informacje:

Wedle materiału aktowego: w PZPR od 1971;
1973-1974 z-ca komendanta w Komendzie Chorągwi Stołecznej ZHP w Warszawie;
1974-1975 kierownik sektoru w Wydz. Zagranicznym Rady Głównej FSZMP w Warszawie;
1975-1977 kierownik Wydz. Zagranicznego Głównej Kwatery ZHP w Warszawie;
Źródła: AAN sygn. XIC/41.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Inspektor Kancelaria Sekretariatu KC Warszawa PZPR 1977 1980 AAN sygn. XIC/41.
Starszy Inspektor Kancelaria Sekretariatu KC Warszawa PZPR 1980 AAN sygn. XIC/41.
Zastępca Kierownika Kancelaria Sekretariatu KC Warszawa PZPR 20-10-1981 16-02-1982 Informator o strukturze i obsadzie personalnej centralnego aparatu PZPR, red. K. Persak, s. 106.
Zastępca Kierownika Wydział Zagraniczny KC Warszawa PZPR 16-02-1982 27-10-1986 Informator o strukturze i obsadzie personalnej centralnego aparatu PZPR, red. K. Persak, s.141.