Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 17-07-2020 09:03

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Romuald
Nazwisko: Radziejewski
Miejsce urodzenia: Zamość
Data urodzenia: 20-12-1939
Imię ojca: Jan
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie od 5.11.1959 do 19.02.1965 służba wojskowa poza organami bezpieczeństwa państwa.
Od 2.06.1975 do 30.06.1975 kurs przeszkolenia szczebla taktycznego w pionie kontrwywiadowczym w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. Od 4.02.1980 do 16.02.1980 kurs specjalistyczny oficerów doboru WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA 19-02-1965
IPN Lu 289/290 156/WKU akta osobowe
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA 18-03-1965
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI SZKOŁA PODOFICERSKA DOWÓDCA PLUTONU 18-03-1965
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS DOSKONALENIA OFICERÓW SŁUCHACZ 01-10-1966
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW ELBLĄG, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA 04-07-1967
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 16 KASZUBSKIEJ DYWIZJI PANCERNEJ W ELBLĄGU STARSZY POMOCNIK SZEFA DS. KONTRWYWIADU 02-08-1969
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD I, ODDZIAŁ IV POMOCNIK SZEFA 13-01-1972
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD I, WYDZIAŁ IV POMOCNIK SZEFA 31-03-1972
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD I, WYDZIAŁ IV OFICER 01-07-1974
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD I, WYDZIAŁ VI OFICER 02-03-1979
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW LUBLIN, WYDZIAŁ V OFICER 15-07-1979
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW LUBLIN, WYDZIAŁ V STARSZY OFICER 14-01-1984
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW LUBLIN, WYDZIAŁ V P.O. SZEFA 10-06-1984
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW LUBLIN, WYDZIAŁ V STARSZY OFICER mjr 08-09-1984 31-07-1990