Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Wiesław Stanisław
Nazwisko: Kozieł
Miejsce urodzenia: DWIKOZY
Data urodzenia: 24-03-1944
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie od 16.05.1969 do 1.08.1969 praktyka w Zarządzie I Szefostwa WSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA ODDZIAŁU WSW W WARSZAWIE - 12-09-1966
IPN BU 2174/7753 2047/06/392 akta osobowe
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, 7 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY, WYDZIAŁ II TECHNIK - 22-10-1966
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS PRZEKWALIFIKOWANIA OFICERÓW SŁUCHACZ - 05-06-1968
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ III P.O. POMOCNIKA SZEFA - 02-08-1969
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ III POMOCNIK SZEFA - 19-08-1970
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 31-03-1972
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ I OFICER - 02-07-1974
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ II STARSZY OFICER - 19-08-1975
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD I, ODDZIAŁ I STARSZY OFICER - 03-01-1976
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ODDZIAŁ VII, WYDZIAŁ BADAŃ SYSTEMOWYCH STARSZY OFICER - 15-02-1978
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD V, ODDZIAŁ I, WYDZIAŁ II STARSZY OFICER - 03-03-1979
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD V, ODDZIAŁ I, WYDZIAŁ II P.O. SZEFA - 08-07-1983
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD V, ODDZIAŁ I, WYDZIAŁ II SZEF - 29-12-1984
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD V, ODDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA - 27-06-1986
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU, WYDZIAŁ V SZEF płk 06-01-1989 31-07-1990
.