Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-07-2022 09:12

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu osób "rozpracowywanych"


Imiona: Krzysztof Cezary
Nazwisko: Rudziński
Miejsce urodzenia: Wrocław
Data urodzenia: 11-05-1951
Imię ojca: Michał
Imię matki: Anna


Treść zapisów ewidencyjnych
Opis materiałów Stan zachowania Uwagi
Teczka kandydata na tajnego współpracownika [kTW] Brak dowodów podjęcia próby pozyskania do współpracy. Zdjęty z ewidencji z powodu "nieprzydatności". Materiały o nr arch. 15973/I-k zniszczono w 1986, wpis na podstawie zapisów ewidencyjnych.
Kwestionariusz Ewidencyjny [KE] Powód założenia kwestionariusza: aktywny działacz NSZZ "Solidarność", były przewodniczący Zarządu Pracowników Weterynarii województwa olsztyńskiego. Charakteryzowany jako "znany z wrogich wypowiedzi antyrządowych i antypartyjnych, wrogo ustosunkowany do obecnej rzeczywistości tj. wprowadzenia stanu wojennego i reformy rolnej". Kontrolowany w ramach akcji "Klon". IPN Bi 083/130 (13563/II) oraz mikrofilm.
Materiały ewidencyjne Zastrzeżenie wyjazdów do krajów kapitalistycznych w okresie od 6.02.1982 do 6.02.1984 wniesione przez Wydz. IV KWMO Olsztyn. Wpis na podst. zapisów kartotecznych.
.