Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef
Nazwisko: Krześniak
Miejsce urodzenia: MIEJSKA DĄBROWA
Data urodzenia: 31-03-1945
Imię ojca: Jan
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie od 26.04.1966 do 10.05.1990 służba w Wojsku Polskim. Od 5.10.1970 do 31.08.1973 Wyższa Szkoła Oficerska Służb Kwatermistrzowskich. Od 20.01.1985 do 5.03.1986 oddelegowany w ramach JW 2000 na stanowisko kierownika kancelarii i administracyjnego w Polskiej Misji do Komisji Nadzorczej Państw Neutralnych w Korei.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA PUŁK OCHRONY I REGULACJI RUCHU WSW PODOFICER ŻYWNOŚCIOWY 05-10-1970
IPN BU 397/33 - pomocnicze wojskowe akta osobowe
IPN BU 2174/775 2047/06/412 akta osobowe
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA PUŁK OCHRONY I REGULACJI RUCHU WSW, SEKCJA FINANSOWA PŁATNIK 08-02-1974
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA PUŁK OCHRONY I REGULACJI RUCHU WSW, KWATERMISTRZOSTWO, SEKCJA FINANSOWA POMOCNIK KIEROWNIKA 01-08-1982
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ XXVIII INŻYNIER 11-05-1983
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ IX STARSZY OFICER 01-08-1983
Z II SG WP WARSZAWA JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2000 ODDELEGOWANY 20-01-1985
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ IX STARSZY OFICER 06-03-1986
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ IX P.O. ZASTĘPCY SZEFA kpt. 16-08-1989 10-05-1990
.