Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Alojzy
Nazwisko: Perliceusz
Miejsce urodzenia: POPOWICE
Data urodzenia: 25-11-1928
Imię ojca: Jan
Imię matki: Marianna
Dodatkowe informacje:

W okresie 01.08.1989-17.04.1990 szef WUSW w Piotrkowie Trybunalskim; 18.04.1990-03.05.1990 do dyspozycji dyrektora Departamentu Kadr MSW. ///
W okresie 01.10.-19.12.1964 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP WIELUŃ REFERAT III MŁODSZY REFERENT - 15-11-1951
IPN Ld 0237/72 3384/VI akta osobowe i karta
SM KATOWICE SIEDMIOMIESIĘCZNY KURS SŁUCHACZ - 01-12-1951
UBP na M ŁÓDŹ REFERAT OCHRONY REFERENT PLACÓWKI RO PRZY PAŃSTWOWYCH ZAKŁADACH PRZEMYSŁU WEŁNIANEGO IM. A.STRUGA W ŁODZI - 01-07-1952
UBP na M ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-07-1952
CW MBP LEGIONOWO DWULETNI KURS PRZESZKOLENIA OFICERÓW BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 01-09-1954
OS KdsBP GDAŃSK DWULETNIA SZKOŁA PODWYŻSZANIA KWALIFIKACJI KIEROWNIKÓW SEKCJI SŁUCHACZ - 01-09-1955
WUdsBP ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 07-07-1956
PUdsBP ŁASK SEKCJA III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 07-07-1956
KP MO ŁASK BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-01-1957
KP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1963
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1965
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1967
WS KGB MOSKWA DZIESIĘCIOMIESIĘCZNE PRZESZKOLENIE OPERACYJNE SŁUCHACZ - 31-08-1974
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO CZĘSTOCHOWA WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 01-10-1975
KW MO PRZEMYŚL BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-07-1978
WUSW PRZEMYŚL BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA płk 21-11-1983 31-07-1989
.