Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-12-2021 09:17

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Henryk
Nazwisko: Dojerski
Miejsce urodzenia: TARNÓWKO
Data urodzenia: 13-04-1920
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Agnieszka
Dodatkowe informacje:

W okresie od 9.04.1954 do 12.04.1955 roczny kurs specjalny w Moskwie. Od 9.01.1968 do 29.03.1968 kurs doskonalenia kadry kierowniczej Służby Bezpieczeństwa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP INOWROCŁAW SEKCJA II REFERENT - 15-09-1945
IPN BU 0604/963 19271/V akta osobowe
CS MBP ŁÓDŹ BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 21-11-1945
WUBP BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 24-01-1946
PUBP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI BRAK DANYCH REFERENT - 01-02-1946
PUBP TUCHOLA BRAK DANYCH REFERENT - 01-12-1946
PUBP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI BRAK DANYCH REFERENT - 10-02-1947
PUBP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI REFERAT V REFERENT - 01-10-1947
CW MBP LEGIONOWO KURS AKTYWU POWIATOWEGO SŁUCHACZ - 15-03-1948
WUBP BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 21-04-1948
PUBP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI REFERAT I STARSZY REFERENT - 01-04-1949
PUBP ŚWIECIE BRAK SZEF - 15-07-1950
OS MBP WARSZAWA KURS SZEFÓW I ZASTĘPCÓW SZEFÓW PUBP SŁUCHACZ - 02-08-1952
MBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU KADR - 15-02-1954
WUdsBP BYDGOSZCZ INSPEKTORAT KIEROWNICTWA INSPEKTOR - 01-05-1955
WUdsBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ VI NACZELNIK - 01-11-1955
KW MO BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 28-11-1956
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-01-1957
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 01-07-1962
KW MO WŁOCŁAWEK BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-06-1975
WUSW WŁOCŁAWEK BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA płk 01-08-1983 05-11-1987
.