Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2020 08:10

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Henryk Józef
Nazwisko: Panfil
Miejsce urodzenia: BRÓDZKI
Data urodzenia: 09-01-1939
Imię ojca: Józef
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

W okresie 1.03.1983-4.04.1984, będąc zatrudnionym na etacie zastępcy naczelnika Wydziału "B" KW MO Legnica, pełnił jednocześnie funkcję p.o. zastępcy komendanta ds. Służby Bezpieczeństwa w KM MO Lubin.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ "W" OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 16-04-1962
IPN Wr 057/775 782/V akta osobowe i karta
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ II OFICER OPERACYJNY - 01-03-1963
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 15-07-1964
CW MSW LEGIONOWO OFICERSKA SZKOŁA OPERACYJNA SŁUCHACZ - 07-09-1964
KW MO WROCŁAW BRAK DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 26-07-1965
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 01-09-1965
KP MO JAWOR REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-10-1965
KP MO JAWOR REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-02-1969
KP MO LUBIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA INSPEKTOR OPERACYJNY - 16-10-1969
KP MO LUBIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-10-1971
ASW WARSZAWA STUDIA Z ZAKRESU PRAWNO-ADMINISTRACYJNGO ORAZ OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 02-10-1974
KW MO LEGNICA INSPEKTORAT ANALITYCZNO-INFORMACYJNY ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-07-1977
KW MO LEGNICA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1977
KW MO LEGNICA WYDZIAŁ INSPEKCJI, ZESPÓŁ DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-05-1978
KW MO LEGNICA WYDZIAŁ INSPEKCJI STARSZY INSPEKTOR P.O. NACZELNIKA WYDZIAŁU III - 16-08-1979
KW MO LEGNICA WYDZIAŁ INSPEKCJI, ZESPÓŁ DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 15-12-1979
KW MO LEGNICA WYDZIAŁ "B" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 16-08-1981
KM MO LUBIN BRAK P.O. ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-03-1983
WUSW LEGNICA WYDZIAŁ "B" ZASTĘPCA NACZELNIKA mjr 05-04-1984 31-12-1987