Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 17-07-2020 09:03

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Antoni
Nazwisko: Długosz
Miejsce urodzenia: GONIKOWICA
Data urodzenia: 16-10-1925
Imię ojca: Józef
Imię matki: Katarzyna
Dodatkowe informacje:

W okresie 01.12.1951-30.04.1952 Międzywojewódzka Szkoła we Wrocławiu (bliższych danych brak). Z dniem 01.09.1959 został słuchaczem Rocznej Szkoły Służby Obserwacyjnej w CW MSW w Legionowie. W okresie 29.11.1962-12.12.1963 przeszkolenie z zakresu Szkoły Oficerskiej Służby Bezpieczeństwa MSW w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP CHOSZCZNO REFERAT V MŁODSZY REFERENT - 15-03-1951
IPN Sz 0019/5496 18659/0, IPN Po 0065/5496 akta osobowe
PUBP CHOSZCZNO KIEROWNICTWO REFERENT - 01-05-1952
PUBP CHOSZCZNO REFERENCI TERENOWI REFERENT NA GMINY DRAWNO I BARNIMIE - 01-11-1952
WUdsBP SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA I "A" WYWIADOWCA - 01-04-1955
WUdsBP SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA I OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA II OFICER WYWIADOWCA - 01-01-1957
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA II WYWIADOWCA - 01-01-1957
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA IV WYWIADOWCA - 15-10-1958
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA IV STARSZY WYWIADOWCA - 01-12-1958
KW MO GDAŃSK BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 15-11-1959
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA IV STARSZY WYWIADOWCA - 15-11-1959
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "B", SEKCJA V KIEROWNIK - 01-11-1961
GPK SZCZECIN PLACÓWKA W PORCIE SZCZECIN DYŻURNY - 01-09-1967
GPK SZCZECIN PLACÓWKA W PORCIE SZCZECIN OFICER DYŻURNY - 05-09-1972
GPK SZCZECIN PLACÓWKA W PORCIE SZCZECIN, GRUPA OPERACYJNO-KONTROLNA STARSZY KONTROLER mjr 16-04-1976 10-02-1978