Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 11-12-2018 16:56

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Krzysztof
Nazwisko: Majchrowski
Miejsce urodzenia: STEFANÓWKA
Data urodzenia: 12-02-1929
Imię ojca: Józef
Imię matki: Jadwiga
Dodatkowe informacje:

W okresie 05-13.06.1977 delegowany do Bułgarii.
W okresie 15.01.1963-30.11.1963 przeszkolenie z zakresu Szkoły Oficerskiej SB.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
UBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ IV, SEKCJA III MŁODSZY REFERENT - 12-12-1952
IPN BU 0604/1558 22574/V akta osobowe
UBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ IX, SEKCJA III MŁODSZY REFERENT - 01-02-1953
UBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ IX, SEKCJA III REFERENT - 01-07-1953
UBP dla m. st. WARSZAWA REFERAT OCHRONY STARSZY REFERENT RO, P.O. KIEROWNIKA PRZY FABRYCE WYROBÓW PRECYZYJNYCH - 01-10-1953
UBP dla m. st. WARSZAWA REFERAT WOJSKOWY ZASTĘPCA KIEROWNIKA RW PRZY FABRYCE URZĄDZEŃ RADIOTECHNICZNYCH - 01-08-1954
UBP dla m. st. WARSZAWA REFERAT WOJSKOWY KIEROWNIK RW PRZY FABRYCE URZĄDZEŃ RADIOTECHNICZNYCH - 01-09-1954
UdsBP dla m. st. WARSZAWA REFERAT WOJSKOWY KIEROWNIK RW PRZY ZAKŁADACH RADIOWYCH T-3, T-1 - 01-04-1955
UdsBP dla m. st. WARSZAWA GRUPA OPERACYJNA KIEROWNIK GO PRZY ZAKŁADACH RADIOWYCH T-3, T-1 - 01-01-1956
UdsBP dla m. st. WARSZAWA GRUPA OPERACYJNA STARSZY OFICER OPERACYJNY GO PRZY ZAKŁADACH RADIOWYCH T-3, T-1 por. 01-05-1956 31-12-1956
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1962
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ III, GRUPA OPERACYJNA KIEROWNIK - 16-03-1965
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III, WYDZIAŁ IV INSPEKTOR - 01-07-1969
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III, WYDZIAŁ IV STARSZY INSPEKTOR - 01-05-1972
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III, WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 15-04-1979
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III, WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 01-06-1984
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III ZASTĘPCA DYREKTORA - 15-01-1985
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT III DYREKTOR - 01-01-1987
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT OCHRONY KONSTYTUCYJNEGO PORZĄDKU PAŃSTWA DYREKTOR gen. bryg. 24-08-1989 03-04-1990