Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-11-2021 14:13

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Janusz Wojciech
Nazwisko: Altrych
Miejsce urodzenia: WARSZAWA
Data urodzenia: 23-04-1936
Imię ojca: Jerzy
Imię matki: Zofia
Dodatkowe informacje:

W okresie 21.03.1957-15.08.1964 służba w MO. ///
Delegowany służbowo: 11.10.1974-16.10.1974 na Węgry; 17.11.1975-21.11.1975 do Jugosławii; 3.01.1977-17.01.1977 do Libii; 21.02.1978-24.02.1978 do NRD; 24.09.1979-29.09.1979 do Rumunii.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KOS MBP GDAŃSK ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-09-1954
IPN BU 0242/1023 20449/V akta osobowe i karta
WUdsBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 01-07-1955
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA VI REFERENT - 01-09-1955
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA VI OFICER OPERACYJNY chor. 01-04-1956 31-12-1956
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW INSPEKTOR - 01-04-1964
KS MO WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 15-08-1964
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW INSPEKTOR - 01-10-1964
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW, SEKCJA I INSPEKTOR - 01-08-1965
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW KIEROWNIK SEKCJI - 01-05-1966
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-02-1968
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ VII STARSZY RADCA PRAWNY - 01-09-1969
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ VI STARSZY RADCA PRAWNY - 01-02-1972
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ VI ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-12-1972
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ VI ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-01-1975
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 01-02-1976
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ II NACZELNIK - 01-11-1979
MSW WARSZAWA BIURO "C" ZASTĘPCA DYREKTORA - 01-06-1980
MSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU KADR płk 15-03-1982 06-05-1989
.