Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-05-2019 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Kazimierz
Nazwisko: Łuczkiewicz
Miejsce urodzenia: MAJDAN SKIERBIESZOWSKI
Data urodzenia: 11-03-1946
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Emilia
Dodatkowe informacje:

W okresie 13.12.1981-12.01.1982 zastępca kierownika Wojewódzkiego Urzędu Cenzury w Chełmie. W okresie 13.01.1982-22.07.1983 kierownik Wojewódzkiego Urzędu Cenzury w Chełmie.
W okresie 05.12.1972-04.01.1973 kurs wstępny dla funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa w Jawidzu. W okresie 02.02.-26.02.1987 kurs doskonalenia zawodowego naczelników wydziałów polityczno-wychowawczych WUSW przy ASW w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO CHEŁM REFERAT DS.SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-07-1972
IPN Lu 0287/533 109/V akta osobowe i karta
ASW WARSZAWA STUDIUM PODYPLOMOWE SŁUCHACZ - 22-10-1973
KW MO LUBLIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 24-07-1974
KP MO CHEŁM REFERAT DS.SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-08-1974
KW MO CHEŁM BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO CHEŁM WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-06-1975
KW MO CHEŁM WYDZIAŁ II KIEROWNIK SEKCJI - 01-08-1976
KW MO CHEŁM WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-09-1979
WUSW CHEŁM WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA - 14-07-1983
WS KGB MOSKWA PIĘCIOMIESIĘCZNE PRZESZKOLENIE SŁUCHACZ - 01-08-1983
WUSW CHEŁM BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 27-01-1984
WUSW CHEŁM WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-02-1984
WUSW CHEŁM WYDZIAŁ POLITYCZNO-WYCHOWAWCZY NACZELNIK - 01-05-1986
WUSW CHEŁM WYDZIAŁ PASZPORTÓW NACZELNIK mjr 01-12-1989 31-07-1990