Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Walc
Miejsce urodzenia: PRZEWROTNE
Data urodzenia: 06-02-1925
Imię ojca: Jan
Imię matki: Katarzyna
Dodatkowe informacje:

W okresie 31.03.1950-11.05.1950 IX Kurs w CW MBP w Legionowie; 8.01.1962-20.04.1962 kurs specjalistyczny Biura "C" w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP KOLBUSZOWA PLUTON OCHRONY WARTOWNIK - 25-03-1945
IPN Rz 00215/518 20841/V akta osobowe i karta
PUBP KOLBUSZOWA BRAK DANYCH SEKRETARZ - 03-08-1945
PUBP KOLBUSZOWA BRAK DANYCH REFERENT PERSONALNY - 13-02-1947
PUBP PRZEMYŚL BRAK DANYCH REFERENT PERSONALNY - 01-10-1947
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ PERSONALNY, SEKCJA I REFERENT - 01-05-1948
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ PERSONALNY, SEKCJA II REFERENT - 01-06-1948
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ PERSONALNY, SEKCJA II STARSZY REFERENT - 01-12-1950
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ PERSONALNY, REFERAT DS. DOBORU KADR STARSZY REFERENT - 01-02-1952
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ KADR, SEKCJA DS. DOBORU KADR KIEROWNIK - 01-07-1953
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ KADR I SZKOLENIA, SEKCJA IV KIEROWNIK - 01-04-1955
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ KADR I SZKOLENIA, SEKCJA III STARSZY OFICER DOCHODZENIOWY - 01-11-1956
KW MO RZESZÓW BRAK SŁUŻBA W MO - 01-01-1957
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "C", SEKCJA I OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-01-1960
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "C", SEKCJA I STARSZY OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-01-1962
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "C", SEKCJA I KIEROWNIK - 01-10-1963
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "C", SEKCJA III KIEROWNIK - 01-04-1967
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "C", SEKCJA I KIEROWNIK JEDNOCZEŚNIE ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-05-1969
WUSW RZESZÓW WYDZIAŁ "C" NACZELNIK płk 16-03-1986 31-03-1990
.