Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-06-2020 09:08

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zofia
Nazwisko: Majkowska
Nazwisko rodowe: Słomska
Miejsce urodzenia: JABŁOWO
Data urodzenia: 13-06-1932
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Kazimiera


Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP STAROGARD GDAŃSKI REFERAT OCHRONY SEKRETARZ-MASZYNISTKA - 01-09-1951
IPN BU 01256/135 6/847/KSP akta osobowe
PUBP STAROGARD GDAŃSKI SEKRETARIAT MASZYNISTKA - 01-05-1952
PUBP STAROGARD GDAŃSKI SEKRETARIAT STARSZA MASZYNISTKA - 01-09-1952
WUBP GDAŃSK WYDZIAŁ OGÓLNOADMINISTRACYJNY, KIEROWNICTWO SEKRETARZ-MASZYNISTKA - 15-09-1953
WUBP GDAŃSK KIEROWNICTWO, SEKRETARIAT SEKRETARZ-MASZYNISTKA - 01-06-1954
WUBP GDAŃSK WYDZIAŁ OGÓLNY, REFERAT ROZKAZÓW REFERENT - 01-11-1954
WUdsBP GDAŃSK SEKRETARIAT REFERENT - 01-04-1955
KW MO GDAŃSK KIEROWNICTWO JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA OFICER SPRAWOZDAWCZY - 01-04-1957
KW MO GDAŃSK SAMODZIELNA SEKCJA OGÓLNOORGANIZACYJNA OFICER SPRAWOZDAWCZY - 01-03-1962
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "W", SEKCJA I OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-02-1964
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "W", SEKCJA II OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-04-1967
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "W" OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-07-1968
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH OFICER - 01-05-1970
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH INSPEKTOR - 01-08-1971
KS MO WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 16-06-1974
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH INSPEKTOR kpt. 25-06-1974 30-11-1976
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW INSPEKTOR - 01-12-1978
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1982
DUSW WARSZAWA-WOLA REFERAT PASZPORTÓW KIEROWNIK - 01-05-1983
DUSW WARSZAWA-WOLA WYDZIAŁ PASZPORTÓW NACZELNIK mjr 01-04-1984 01-05-1986