Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef Jan
Nazwisko: Krzysztoń
Miejsce urodzenia: Lubenia
Data urodzenia: 27-09-1934
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Anna
Dodatkowe informacje:

10.09.1952 - 02.10.1964 zawodowa służba wojskowa poza organami bezpieczeństwa państwa.


Kursy i szkolenia:

01.09.1969 - 30.06.1973 słuchacz studiów na Wydziale Pedagogiczno-Polityczym w Wojskowej Akademii Politycznej w Warszawie. 08.01.1979 - 22.03.1979 słuchacz Kursu Szczebla Operacyjnego Kadry Kierowniczej WSW w Wojskowej Akademii Politycznej w Warszawie.

27.02.1984 - 07.04.1984 kurs szczebla operacyjnego oficerów aparatu partyjno-politycznego i organów WSW przy Wojskowej Akademii Politycznej (zaświadczenie).



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS PRZEKWALIFIKOWANIA OFICERÓW SŁUCHACZ 02-10-1964
IPN BU 2174/7223 1849/95/1221 wojskowe akta osobowe
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI 29-05-1965
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW ORZYSZ P.O. STARSZEGO POMOCNIKA SZEFA 01-07-1965
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW ORZYSZ STARSZY POMOCNIK SZEFA DS. KONTRWYWIADU 13-12-1966
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ II STARSZY POMOCNIK SZEFA 02-07-1973
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW RZESZÓW, WYDZIAŁ I P.O. SZEFA 26-11-1975
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW RZESZÓW, WYDZIAŁ I P.O. ZASTĘPCY SZEFA 02-02-1976
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW RZESZÓW, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA 01-03-1978
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW RZESZÓW, WYDZIAŁ III ZASTĘPCA SZEFA 02-03-1979
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW BIAŁYSTOK P.O. SZEFA 28-11-1984
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ WSW BIAŁYSTOK SZEF płk 21-01-1986 31-07-1990
.