Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2022 09:02

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Dawid
Nazwisko: Bochner
Miejsce urodzenia: Chrzanów
Data urodzenia: 08-12-1923
Imię ojca: Mojżesz
Imię matki: Pepi
Znany/a też jako:
Dawid Bochner
urodzony/a 08- 12-1923 Chrzanów
Imiona rodziców: Mojżesz Apolonia


Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej 06.09.1946 został przyjęty na stanowisko stolarza Wojewódzkiego Oddziału Konsumów MBP Szczecin. Według karty ewidencyjnej na stanowisko starszego strażnika Więzienia Szczecin został mianowany 28.09.1947. Według karty ewidencyjnej 23.01.1948 został mianowany na stanowisko stolarza Służby Transportowej Wydziału Gospodarczego WUBP Szczecin. Według karty ewidencyjnej 01.06.1948 został mianowany na stanowisko stolarza-rusznikarza Służby Uzbrojenia Wydziału Zaopatrzenia WUBP Szczecin. Według karty ewidencyjnej 01.09.1950 został mianowany na stanowisko starszego referenta zaopatrzenia KBW i WOP Kwatermistrzostwa WUBP Szczecin. 01.01.1955 - 31.07.1967 służba w MO.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WOK MBP SZCZECIN MAJĄTEK W WĘGORNIKU STOLARZ 06-09-1946
IPN Sz 0019/4600 5677/0 akta osobowe i karta
W SZCZECIN BRAK DANYCH STARSZY STRAŻNIK 28-11-1947
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ GOSPODARCZY, SEKCJA TRANSPORTOWA STOLARZ 23-01-1948
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ ZAOPATRZENIA, SEKCJA UZBROJENIA STOLARZ-RUSZNIKARZ 01-06-1948
WUBP SZCZECIN KWATERMISTRZOSTWO, DZIAŁ MAGAZYNÓW MAGAZYNIER 01-02-1949
WUBP SZCZECIN KWATERMISTRZOSTWO, REFERAT FINANSOWY REFERENT 01-03-1950
WUBP SZCZECIN KWATERMISTRZOSTWO, KANCELARIA KIEROWNIK 01-07-1950
WUBP SZCZECIN KWATERMISTRZOSTWO, SŁUŻBA MUNDUROWA STARSZY REFERENT ZAOPATRZENIA KBW I WOP st. sierż. 01-09-1950 31-12-1954
.