Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Andrzej
Nazwisko: Bober
Miejsce urodzenia: GÓRZNO
Data urodzenia: 22-11-1935
Imię ojca: Józef
Imię matki: Jadwiga
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.09.1958 do 28.12.1959 Ośrodek Szkolenia MO w Łodzi. Od 30.09.1964 do 10.09.1965 Oficerska Szkoła WOP w Kętrzynie. Od 1.06.1976 do 18.12.1976 kurs doskonalenia oficerów WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
Z WSW KBWiWOP WARSZAWA WYDZIAŁ WSW KBW I WOP W KĘTRZYNIE, PLACÓWKA WSW KBW I WOP W KĘTRZYNIE PODOFICER SŁUŻBY PATROLOWEJ - 15-10-1957
IPN BU 2174/7375 CAW 1912/02/153 akta osobowe
Z WSW KBWiWOP WARSZAWA WYDZIAŁ WSW KBW I WOP W KĘTRZYNIE, PLACÓWKA WSW KBW I WOP W KĘTRZYNIE PODOFICER SŁUŻBY PATROLOWEJ - 28-12-1959
Z WSW KBWiWOP WARSZAWA WYDZIAŁ WSW KBW I WOP W OLSZTYNIE, PLACÓWKA WSW KBW I WOP W KĘTRZYNIE PODOFICER SŁUŻBY DOCHODZENIOWO-PORZĄDKOWEJ - 01-12-1960
Z WSW KBWiWOP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 10-09-1965
WOP KĘTRZYN 19 KĘTRZYŃSKI ODDZIAŁ WOP, PLACÓWKA W BARCIANACH POMOCNIK DOWÓDCY - 01-02-1966
WOP KĘTRZYN 19 KĘTRZYŃSKI ODDZIAŁ WOP, PLACÓWKA W BARCIANACH ZASTĘPCA DOWÓDCY - 01-11-1970
Z WSW JW MSW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSKOWYCH MSW W KĘTRZYNIE STARSZY POMOCNIK SZEFA - 01-05-1973
Z WSW JW MSW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSKOWYCH MSW W KĘTRZYNIE STARSZY OFICER - 01-09-1979
Z WSW JW MSW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSKOWYCH MSW W KĘTRZYNIE P.O. SZEFA - 16-04-1980
Z WSW JW MSW WARSZAWA WYDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSKOWYCH MSW W KĘTRZYNIE SZEF płk 01-04-1981 31-07-1990
.