Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 28-02-2024 09:57

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Eugeniusz Tadeusz
Nazwisko: Musiński
Miejsce urodzenia: BRZEŹNICA BYCHAWSKA
Data urodzenia: 09-03-1941
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Władysława
Dodatkowe informacje:

W okresie od 25.09.1959 do 9.09.1962 Oficerska Szkoła WOP w Kętrzynie. Od 15.05.1984 do 31.07.1990 służba w MSW. Od 15.05.1984 do dyspozycji Dyrektora Departamentu Kadr, od 16.05.1984 do 15.11.1988 starszy specjalista Sekretariatu Szefa Wojsk MSW przy Wydziale Prezydialnym Gabinetu Ministra MSW, od 15.11.1988 do 22.11.1989 zastępca szefa wojsk w Sekretariacie Szefa Wojsk Wydziału Prezydialnego, od 22.11.1989 do 31.07.1990 do dyspozycji Dyrektora Departamentu Kadr MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ DO DYSPOZYCJI 3 KARPACKIEJ BRYGADY WOP - 10-09-1962
IPN BU 0243/19 t. 1-2, IPN BU 2514/1524 24229/V, - akta osobowe
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ 3 KARPACKA BRYGADA WOP, 34 BATALION WOP W ŻYWCU, PLACÓWKA W PONIWCU POMOCNIK DOWÓDCY - 11-10-1962
DOWÓDZTWO WOP GLIWICE 4 GÓRNOŚLĄSKA BRYGADA WOP, 42 BATALION WOP W CIESZYNIE, PLACÓWKA W PONIWCU POMOCNIK DOWÓDCY - 05-11-1963
DOWÓDZTWO WOP GLIWICE 4 GÓRNOŚLĄSKA BRYGADA WOP, 42 BATALION WOP W CIESZYNIE, PLACÓWKA W PONIWCU ZASTĘPCA DOWÓDCY - 01-02-1964
DOWÓDZTWO WOP GLIWICE 4 GÓRNOŚLĄSKA BRYGADA WOP, 42 BATALION WOP W CIESZYNIE, SEKCJA II ZWIADU POMOCNIK KIEROWNIKA - 08-12-1964
SZEFOSTWO WOP GLIWICE 4 GÓRNOŚLĄSKA BRYGADA WOP, 42 BATALION WOP W CIESZYNIE, SEKCJA II ZWIADU STARSZY POMOCNIK KIEROWNIKA - 01-12-1970
ASW WARSZAWA STUDIA MAGISTERSKIE W ZAKRESIE PRAWNO-ADMINISTRACYJNYM ORAZ OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 03-10-1972
DOWÓDZTWO WOP WARSZAWA ZARZĄD ZWIADU, ODDZIAŁ KONTRWYWIADU OFICER KIERUNKOWY - 03-09-1975
DOWÓDZTWO WOP WARSZAWA ZARZĄD ZWIADU, ODDZIAŁ KONTRWYWIADU STARSZY POMOCNIK SZEFA - 29-04-1978
DOWÓDZTWO WOP WARSZAWA ZARZĄD ZWIADU, ODDZIAŁ KONTRWYWIADU STARSZY OFICER KIERUNKOWY - 01-08-1981
DOWÓDZTWO WOP WARSZAWA ZARZĄD ZWIADU, ODDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO ZASTĘPCA SZEFA płk 02-05-1983 15-05-1984
.