Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-07-2022 09:12

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Ireneusz
Nazwisko: Werner
Miejsce urodzenia: SOSNOWIEC
Data urodzenia: 21-05-1932
Imię ojca: Jan
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

W okresie od 5.01.1987 do 6.03.1987 delegowany służbowo do pracy w Wydziale Konsularnym Ambasady PRL w Kolonii. Od 26.10.1959 do 31.10.1959 kurs po linii Wydziału I Departamentu II MSW w Ośrodku Szkolenia Kadr MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
CW MBP LEGIONOWO DWULETNIA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 18-09-1950
IPN Ka 0231/57 10200/V akta osobowe i karta
WUBP KATOWICE BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 25-07-1952
WUBP KATOWICE WYDZIAŁ I, SEKCJA I MŁODSZY REFERENT - 12-08-1952
WUBP KATOWICE WYDZIAŁ I, SEKCJA II MŁODSZY REFERENT - 01-09-1952
WUBP STALINOGRÓD (KATOWICE) WYDZIAŁ I, SEKCJA II REFERENT - 01-11-1953
WUdsBP STALINOGRÓD (KATOWICE) WYDZIAŁ II, SEKCJA II REFERENT - 01-04-1955
WUdsBP STALINOGRÓD (KATOWICE) WYDZIAŁ II, SEKCJA II OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ II, SEKCJA I OFICER OPERACYJNY - 27-12-1956
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ II, GRUPA I STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1960
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ II, GRUPA I INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ II, GRUPA VIII STARSZY INSPEKTOR - 01-12-1970
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-03-1972
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III "A", SEKCJA I STARSZY INSPEKTOR - 24-06-1975
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW, SEKCJA PASZPORTÓW W SOSNOWCU KIEROWNIK - 15-01-1978
KW MO KATOWICE BRAK SŁUŻBA W MO - 16-09-1981
KW MO KATOWICE BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 06-09-1982
WUSW KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW NACZELNIK ppłk 16-07-1983 05-03-1989
.