Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jan Marian
Nazwisko: Pabich
Miejsce urodzenia: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Data urodzenia: 02-02-1941
Imię ojca: Józef
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie 1.03.-30.09.1968 służba w MO. ///
W okresie 8.01-28.01.1969 kurs z zakresu podstawowych zadań pracy jednostek paszportów i dowodów osobistych MSW; 2.09.1971-18.07.1972 Roczna Szkoła Oficerska Operacyjna w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT - 01-10-1968
IPN Ld 0104/153 695/V akta osobowe i karta
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH OFICER - 01-03-1970
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA "W" OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-11-1970
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER - 01-04-1973
ASW WARSZAWA STUDIA MAGISTERSKIE W ZAKRESIE PRAWNO-ADMINISTRACYJNYM ORAZ OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO SŁUCHACZ - 03-10-1973
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 24-06-1976
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-07-1976
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ II, SEKCJA I KIEROWNIK SEKCJI - 01-05-1977
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ II ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-10-1977
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI KIEROWNICTWO STARSZY INSPEKTOR PRZY ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-12-1978
WUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI KIEROWNICTWO STARSZY INSPEKTOR PRZY ZASTĘPCY SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA kpt. 15-04-1984 31-10-1984
.