Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 27-05-2024 09:14

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Waldemar
Nazwisko: Mojsiuk
Miejsce urodzenia: MILEWICZE (BIAŁORUŚ)
Data urodzenia: 20-10-1934
Imię ojca: Michał
Imię matki: Teofila
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.11.1958 do 17.11.1960 szkolenie wojskowe w Departamencie Kadr i Szkolenia MSW w Warszawie. Od 2.07.1962 do 21.07.1962 przeszkolenie w zakresie prowadzenia niektórych czynności dochodzeniowych w KW MO w Olsztynie.Według karty ewidencyjnej 1.04.1970 został zatrudniony na stanowisku inspektora Grupy Operacyjnej w Referacie ds. Służby Bezpieczeństwa KP MO Kętrzyn.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KOS MBP GDAŃSK ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-08-1953
IPN Lu 0212/864 V/885 akta osobowe i karta
WUBP OLSZTYN DO DYSPOZYCJI SZEFA - 22-08-1954
WUBP OLSZTYN WYDZIAŁ III, SEKCJA A-D REFERENT - 21-09-1954
WUdsBP OLSZTYN WYDZIAŁ III, SEKCJA II REFERENT - 01-04-1955
PUdsBP KĘTRZYN BRAK DANYCH REFERENT - 01-09-1955
PUdsBP KĘTRZYN BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY chor. 01-04-1956 31-12-1956
KP MO KĘTRZYN REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 14-07-1958
KP MO KĘTRZYN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA OFICER - 01-04-1967
KP MO KĘTRZYN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-04-1970
KW MO WARSZAWA DO DYSPOZYCJI - 15-01-1971
KP MO GARWOLIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-02-1971
KW MO SIEDLCE DO DYSPOZYCJI - 01-06-1975
KW MO SIEDLCE WYDZIAŁ IV, SEKCJA I STARSZY INSPEKTOR - 01-06-1975
KW MO SIEDLCE WYDZIAŁ ZABEZPIECZENIA OPERACYJNEGO, SEKCJA "C" KIEROWNIK - 01-01-1983
WUSW SIEDLCE WYDZIAŁ ZABEZPIECZENIA OPERACYJNEGO, SEKCJA "C" KIEROWNIK kpt. 14-07-1983 31-07-1986
.