Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-06-2022 09:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Andrzej
Nazwisko: Tomczak
Miejsce urodzenia: Dębienko
Data urodzenia: 07-11-1923
Imię ojca: Michał
Imię matki: Cecylia
Znany/a też jako:
Andrzej Tomczak
urodzony/a 23- 11-1923 Dębienko
Imiona rodziców: Michał Cecylia


Dodatkowe informacje:

15.12.1954 - 31.07.1975 służba w MO.


Kursy i szkolenia:

10.12. - 02.02.1946 słuchacz IV Wojewódzkiego Kursu Wyszkolenia Szeregowych Milicji Obywatelskiej przy KW MO w Koszalinie. 21.12.1949 - 01.12.1950 słuchacz V Kursu Szkoły Podoficerskiej w Centrum Wyszlkolenia MO w Słupsku.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KM MO SZCZECIN I KOMISARIAT MILICJANT 26-06-1945
IPN Sz 0023/6394 17575/0 akta osobowe i karta
KM MO SZCZECIN I KOMISARIAT, PLUTON OPERACYJNY MILICJANT 02-02-1946
KM MO SZCZECIN III KOMISARIAT, BIURO DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT KONTROLI 19-07-1950
KM MO SZCZECIN III KOMISARIAT, BIURO DOWODÓW OSOBISTYCH STARSZY REFERENT 01-01-1951
KM MO SZCZECIN MIEJSKIE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT STATYSTYKI STARSZY REFERENT 15-10-1951
KM MO SZCZECIN MIEJSKIE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT EWIDENCJI LUDNOŚCI P.O. STARSZEGO REFERENTA 15-02-1952
KM MO SZCZECIN MIEJSKIE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT EWIDENCJI LUDNOŚCI STARSZY REFERENT 01-06-1952
KM MO SZCZECIN SEKCJA EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT EWIDENCJI LUDNOŚCI REFERENT 01-07-1954
KM MO SZCZECIN SEKCJA EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT EWIDENCJI LUDNOŚCI STARSZY REFERENT st. sierż. 01-10-1954 14-12-1954
.