Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zbigniew
Nazwisko: Grodzicki
Miejsce urodzenia: SIERPC
Data urodzenia: 13-10-1944
Imię ojca: Edmund
Imię matki: Irena
Dodatkowe informacje:

W okresie od 13.12.1968 do 14.08.1970 służba w MO. Od 2.09.1971 do 18.07.1972 Oficerska Szkoła Nr 1 w CW MSW w Legionowie. Od 1.07.1973 do 30.09.1973 staż w Wydziale Śledczym KW MO w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO PŁOŃSK REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-08-1970
IPN BU 0911/737 740/V akta osobowe
KP MO GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-05-1972
KP MO GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-12-1973
KP MO GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-04-1975
KW MO SKIERNIEWICE WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-07-1975
ASW WARSZAWA BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 04-09-1976
KW MO CIECHANÓW BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1979
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ III "A" KIEROWNIK SEKCJI - 01-07-1979
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ III "A" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-06-1981
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-12-1981
KW MO CIECHANÓW KOMISARIAT W PUŁTUSKU ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1983
WUSW CIECHANÓW WYDZIAŁ V KIEROWNIK SEKCJI - 16-09-1983
WUSW CIECHANÓW WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-03-1986
WUSW CIECHANÓW WYDZIAŁ INSPEKCJI, ZESPÓŁ DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR mjr 01-11-1987 10-07-1990
.