Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-05-2024 08:55

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Janusz
Nazwisko: Andrzejewski
Miejsce urodzenia: BALKÓW
Data urodzenia: 12-03-1921
Imię ojca: Józef
Imię matki: Janina
Dodatkowe informacje:

W okresie 15-31.03.1945 dwutygodniowy spec-kurs przy WUBP w Łodzi; 12.01.-02.1948 kurs aktywu powiatowego w CW MBP w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH WARTOWNIK - 16-03-1945
IPN Ld 099/775 cz. 1 6221/V akta osobowe i karta
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH REFERENT - 31-03-1945
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH STARSZY REFERENT - 01-08-1945
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH REFERENT - 01-02-1946
PUBP ŁĘCZYCA REFERAT V STARSZY REFERENT - 01-10-1947
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH STARSZY REFERENT - 01-01-1949
PUBP ŁĘCZYCA KIEROWNICTWO STARSZY REFERENT - 01-05-1949
PUBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH ZASTĘPCA SZEFA - 01-08-1949
PUBP KUTNO BRAK DANYCH ZASTĘPCA SZEFA - 01-01-1950
PUBP KUTNO BRAK DANYCH SZEF - 01-07-1950
WUBP GDAŃSK WYDZIAŁ V, SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 01-03-1952
WUBP GDAŃSK BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-03-1952
PUBP KARTUZY brak SZEF - 15-12-1952
WUdsBP GDAŃSK WYDZIAŁ KADR I SZKOLENIA, SEKCJA II STARSZY INSTRUKTOR - 01-04-1955
WUdsBP GDAŃSK BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 01-04-1955
WUdsBP GDAŃSK WYDZIAŁ KADR I SZKOLENIA, SEKCJA II STARSZY OFICER SZKOLENIA - 01-04-1956
WUdsBP GDAŃSK WYDZIAŁ "B" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-09-1956
KW MO GDAŃSK BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-01-1957
KMOm ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-02-1957
KMOm ŁÓDŹ WYDZIAŁ "B", SEKCJA II STARSZY OFICER WYWIADOWCA - 01-02-1957
KMOm ŁÓDŹ WYDZIAŁ "B", SEKCJA II KIEROWNIK SEKCJI - 04-03-1957
KMOm ŁÓDŹ WYDZIAŁ "W" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-02-1958
KM MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ "W" ZASTĘPCA NACZELNIKA mjr 01-04-1967 30-09-1968
.