Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-08-2022 07:47

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jerzy
Nazwisko: Sadowski
Miejsce urodzenia: BACIKI ŚREDNIE
Data urodzenia: 04-01-1948
Imię ojca: Aleksander
Imię matki: Nina
Dodatkowe informacje:

W okresie od 11.02.1974 do 5.03.1974 kurs krótkoterminowy pionu paszportów w Departamencie Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego MSW w Warszawie. W dniu 15.05.1974 egzamin na podoficera WSO MO w Szczytnie. Od 3.09.1985 do 18.09.1985 kurs doskonalenia kadry kierowniczej pionu VI MSW w ASW w Warszawie. Od 1.01.1989 do 31.03.1989 staż śledczy w Wydziale Śledczym WUSW Siedlce. Od 1.02.1990 do 31.07.1990 umieszczony na wykazie przejściowym i skierowany do pracy w Wydziale Kryminalnym WUSW Siedlce.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO SIEMIATYCZE REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT - 01-01-1973
IPN Lu 0212/913 V/975 akta osobowe i karta
KP MO SIEMIATYCZE REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-08-1974
WSO MSW LEGIONOWO TRZYLETNIE STACJONARNE STUDIA OFICERSKIE SŁUCHACZ - 01-10-1974
KW MO SIEDLCE WYDZIAŁ III, SEKCJA II INSPEKTOR - 21-06-1977
KW MO SIEDLCE DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 21-06-1977
KW MO SIEDLCE WYDZIAŁ III, SEKCJA II STARSZY INSPEKTOR - 01-09-1979
ASW WARSZAWA STACJONARNE STUDIA MAGISTERSKIE II STOPNIA SŁUCHACZ - 11-10-1982
WUSW SIEDLCE DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-07-1984
WUSW SIEDLCE WYDZIAŁ V, SEKCJA III STARSZY INSPEKTOR - 01-07-1984
WUSW SIEDLCE WYDZIAŁ VI STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1985
WUSW SIEDLCE WYDZIAŁ OCHRONY GOSPODARKI STARSZY INSPEKTOR kpt. 01-11-1989 31-07-1990
.