Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Kazimierz Józef
Nazwisko: Zadora
Miejsce urodzenia: WADOWICE
Data urodzenia: 09-02-1924
Imię ojca: Adolf
Imię matki: Adela
Dodatkowe informacje:

W okresie od 4.04.1945 do 10.09.1979 służba wojskowa. Podczas wyższy kurs doskonalenia oficerów przy Akademii Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
O II SG WP WARSZAWA KURS SPECJALNY SŁUCHACZ - 08-11-1950
IPN BU 2174/6697 CAW 1783/90/4147 akta osobowe
O II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ III, SEKCJA I POMOCNIK KIEROWNIKA - 01-02-1951
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ OPERACYJNY, PUNKT OPERACYJNY NR 1 STARSZY POMOCNIK SZEFA - 01-01-1952
Z II SG WP WARSZAWA SEKCJA REZERWY PERSONALNEJ POMOCNIK KIEROWNIKA - 01-09-1952
O II SG MW GDYNIA WYDZIAŁ IV POMOCNIK SZEFA - 25-01-1954
O II SG MW GDYNIA WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA SZEFA - 01-09-1954
O II SG MW GDYNIA BRAK SŁUŻBA POZA WOJSKIEM - 02-11-1954
O II SG MW GDYNIA WYDZIAŁ II ZASTĘPCA SZEFA - 18-08-1955
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 19-04-1956
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA - 02-08-1957
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ I SZEF - 15-11-1958
Z II SG WP WARSZAWA BRAK SŁUŻBA POZA WOJSKIEM - 13-07-1959
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ OPERACYJNO-SZKOLENIOWY KIEROWNIK SEKCJI - 01-08-1963
OS Z II SG WP WARSZAWA BRAK KOMENDANT - 01-09-1965
Z II SG WP WARSZAWA BRAK POMOCNIK SZEFA DS. ADMINISTRACYJNYCH - 05-12-1968
Z II SG WP WARSZAWA BRAK POMOCNIK SZEFA - 01-02-1970
Z II SG WP WARSZAWA GRUPA DYSPOZYCYJNA BRAK DANYCH płk 21-12-1978 10-09-1979
.