Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Władysław
Nazwisko: Nastałek
Miejsce urodzenia: GOSPRZYDOWA
Data urodzenia: 08-12-1939
Imię ojca: Feliks
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie pracy w KP MO w Żurominie organizował pracę po linii pionu II i III. Wg opinii służbowej z 31.03.1982 z chwilą rozpoczęcia pracy w Wydziale III KW MO w Ciechanowie mianowany kierownikiem Sekcji VII.
W okresie 5.09.1966-21.07.1967 Szkoła Oficerska nr 1 w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO SIERPC REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 23-12-1964
IPN BU 0911/758 761/V akta osobowe
KP MO SIERPC REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-04-1967
KP MO ŻUROMIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 15-02-1969
KP MO ŻUROMIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-11-1971
KP MO ŻUROMIN P.O. I ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 16-10-1973
KP MO ŻUROMIN REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1974
KW MO CIECHANÓW DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-07-1975
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ III KIEROWNIK - 16-08-1975
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ III "A" KIEROWNIK SEKCJI - 01-10-1979
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ V, SEKCJA III KIEROWNIK - 01-12-1981
KW MO CIECHANÓW WYDZIAŁ IV, GRUPA OPERACYJNA W ŻUROMINIE KIEROWNIK - 16-04-1982
KW MO CIECHANÓW KOMISARIAT W ŻUROMINIE ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1983
RUSW ŻUROMIN ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW CIECHANÓW DO DYSPOZYCJI SZEFA mjr 16-01-1990 31-07-1990
.