Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Tadeusz
Nazwisko: Kujawski
Miejsce urodzenia: ŁÓDŹ
Data urodzenia: 04-03-1930
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Pelagia
Dodatkowe informacje:

Według charakterystyki z 30.12.1964 kierował odcinkiem pracy Grupy II Wydziału II KW MO Koszalin w 1963. W 1951 Międzywojewódzka Szkoła MBP w Chorzowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WUBP ŁÓDŹ WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, SEKCJA I MŁODSZY REFERENT - 01-03-1951
IPN Gd 235/390 V-379 akta osobowe i karta
PUBP KOSZALIN REFERAT IV REFERENT - 01-11-1951
WUBP KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-11-1951
PUBP SZCZECINEK SEKCJA VIII REFERENT - 01-05-1952
PUBP SZCZECINEK REFERAT V REFERENT - 01-09-1953
PUBP KOŁOBRZEG GRUPA POWIATOWA REFERENT - 01-10-1954
PUdsBP KOŁOBRZEG BRAK DANYCH REFERENT - 01-04-1955
PUdsBP KOŁOBRZEG BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
CW KdsBP LEGIONOWO SZKOŁA NR 3 SŁUCHACZ - 01-09-1956
WUdsBP KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 05-12-1956
KP MO KOŁOBRZEG REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 27-12-1956
KP MO KOŁOBRZEG REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-05-1957
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA OFICERSKA SZKOŁA ZAWODOWA SŁUCHACZ - 01-09-1959
KW MO KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 24-07-1960
KP MO KOŁOBRZEG REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-09-1960
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ II, GRUPA III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1961
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ II INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ II, GRUPA I KIEROWNIK - 01-01-1970
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ II, SEKCJA VII KIEROWNIK - 01-06-1975
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ "C", SEKCJA I ZASTĘPCA NACZELNIKA JEDNOCZEŚNIE KIEROWNIK - 31-12-1976
KW MO KOSZALIN WYDZIAŁ "C" ZASTĘPCA NACZELNIKA mjr 01-03-1978 31-05-1980
KW MO SŁUPSK WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA P.O. STARSZEGO INSPEKTORA mjr 01-05-1982 15-08-1986
.