Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 27-04-2022 09:00

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jan
Nazwisko: Witczak
Miejsce urodzenia: CHAMBLET (FRANCJA)
Data urodzenia: 18-02-1930
Imię ojca: Michał
Imię matki: Konstancja
Dodatkowe informacje:

Do służby skierowany przez Komitet Powiatowy PPR w Sztumie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
W SZTUM BRAK DANYCH STRAŻNIK - 01-12-1947
IPN Gd 214/1874 V-5502 akta osobowe i karta
PUBP SZTUM REFERAT III MŁODSZY REFERENT - 01-08-1949
PUBP SZTUM REFERAT III REFERENT - 01-09-1950
PUBP SZTUM BRAK DANYCH STARSZY REFERENT POWIATOWY - 01-05-1953
WUBP GDAŃSK WYDZIAŁ XI STARSZY REFERENT - 15-01-1954
WUdsBP GDAŃSK WYDZIAŁ VI, REFERAT II STARSZY REFERENT - 01-05-1955
RSPKRiOŚ KdsBP LEGIONOWO BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 01-09-1955
WUdsBP GDAŃSK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 31-07-1956
WUdsBP GDAŃSK WYDZIAŁ V "A", SEKCJA II "A" OFICER OPERACYJNY ppor. 01-08-1956 20-12-1956
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "W", SEKCJA II OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 20-03-1959
KM MO GDAŃSK REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-08-1960
KM MO SOPOT REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1961
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA IX "A" STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1962
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA IX "A" INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II INSPEKTOR - 01-07-1968
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1970
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO, GRUPA NADZORU I KONTROLI KIEROWNIK - 01-07-1971
DOWÓDZTWO WOP WARSZAWA DO DYSPOZYCJI DOWÓDCY - 01-03-1972
DOWÓDZTWO WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU STARSZY POMOCNIK SZEFA - 01-03-1972
DOWÓDZTWO WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W PORCIE GDAŃSK KIEROWNIK GRUPY mjr 01-05-1975 10-02-1978
.