Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-06-2022 09:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Władysław
Nazwisko: Nowak
Miejsce urodzenia: Czyzowice
Data urodzenia: 06-07-1932
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Aniela
Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej na stanowisko naczelnika Wydziału IV KW MO Tarnobrzeg został mianowany 01.06.1975.


Kursy i szkolenia:

01.09.-29.12.1962 Kurs z Zakresu Prowadzenia Niektórych Czynności Dochodzeniowych MSW. 10.04.-25.06.1969 Kurs Doskonalenia Kadr Kierowniczych Służby Bezpieczeństwa MSW. 11.-30.03.1985 Kurs Doskonalenia Kadry Kierowniczej Pionu V MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
DUdsBP KAZIMIERZA WIELKA BRAK DANYCH REFERENT - 01-02-1956
IPN Rz 0083/152 V/153 akta osobowe i karta
DUdsBP PIŃCZÓW BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
OS KdsBP CZERWIEŃSK ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-09-1956
WUdsBP KIELCE DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 05-12-1956
KP MO BUSKO-ZDRÓJ REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-09-1957
KW MO KIELCE DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 23-07-1958
KP MO BUSKO-ZDRÓJ REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-09-1958
KP MO BUSKO-ZDRÓJ REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1962
KP MO BUSKO-ZDRÓJ REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-04-1967
KP MO ZWOLEŃ I ZASTĘPCA KOMENDANTA POWIATOWEGO DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-07-1968
KP MO STASZÓW I ZASTĘPCA KOMENDANTA POWIATOWEGO DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-06-1971
KW MO TARNOBRZEG DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO TARNOBRZEG WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 10-06-1975
KW MO TARNOBRZEG WYDZIAŁ III "A" NACZELNIK - 01-09-1979
KW MO TARNOBRZEG WYDZIAŁ V NACZELNIK - 01-12-1981
WUSW TARNOBRZEG WYDZIAŁ V NACZELNIK 01-08-1983
WUSW TARNOBRZEG ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA płk 01-08-1986 28-02-1990
.