Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-11-2021 14:13

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Leokadia Krystyna
Nazwisko: Gąsiorowska
Nazwisko rodowe: Bańkowska
Miejsce urodzenia: ŁÓDŹ
Data urodzenia: 03-06-1928
Imię ojca: Stefan
Imię matki: Apolonia


Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MUBP ŁÓDŹ BRAK DANYCH MASZYNISTKA - 02-03-1945
IPN Ld 099/919 6421/V akta osobowe i karta
WUBP ŁÓDŹ WYDZIAŁ I MASZYNISTKA - 01-01-1946
WUBP ŁÓDŹ WYDZIAŁ I SEKRETARZ - 01-01-1947
WUBP ŁÓDŹ REFERAT OCHRONY SEKRETARZ-MASZYNISTKA RO PRZY ZAKŁADACH MECHANICZNYCH IM. STRZELCZYKA - 01-03-1950
WUBP ŁÓDŹ DO DYSPOZYCJI SZEFA - 03-1950
UBP na M ŁÓDŹ DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-12-1951
UBP na M ŁÓDŹ REFERAT OCHRONY SEKRETARZ-MASZYNISTKA RO PLACÓWKA PRZY FABRYCE OBRABIAREK IM. STRZELCZYKA - 01-12-1951
UBP na M ŁÓDŹ WYDZIAŁ IX SEKRETARKA - 01-02-1953
WUBP ŁÓDŹ DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-08-1954
WUBP ŁÓDŹ WYDZIAŁ II, SEKCJA III MŁODSZY REFERENT - 18-08-1954
WUdsBP ŁÓDŹ DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 01-04-1955
WUdsBP ŁÓDŹ WYDZIAŁ IX, REFERAT "BK" MŁODSZY REFERENT - 01-05-1955
WUdsBP ŁÓDŹ SAMODZIELNA SEKCJA "W" SEKRETARZ-MASZYNISTKA - 01-01-1956
WUdsBP ŁÓDŹ SAMODZIELNA SEKCJA "W" SEKRETARZ - 01-04-1956
WUdsBP ŁÓDŹ KOMENDANTURA SEKRETARZ-DYSPOZYTOR st. sierż. 01-06-1956 31-12-1956
KMOm ŁÓDŹ WYDZIAŁ III STARSZA MASZYNISTKA - 16-12-1966
KM MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III MASZYNISTKA - 01-04-1967
KM MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH PRZY KDMO ŁÓDŹ-WIDZEW REFERENT - 01-09-1969
KM MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT - 01-04-1972
KM MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ PASZPORTÓW REFERENT st. sierż. 01-01-1975 31-08-1975
.