Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-06-2022 09:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stefan
Nazwisko: Nowicki
Miejsce urodzenia: WARSZAWA
Data urodzenia: 22-02-1927
Imię ojca: Jan
Imię matki: Aniela
Dodatkowe informacje:

W okresie od 14.12.1954 do 1.09.1960 służba w MO. Od 1.11.1962 do 30.12.1963 przeszkolenie z zakresu szkoły oficerskiej Służby Bezpieczeństwa w Departamencie Kadr i Szkolenia MSW w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO OTWOCK XI KURS PRZESZKOLENIA SZEREGOWYCH SŁUCHACZ - 15-10-1947
IPN Lu 0212/19 V/22 akta osobowe i karta
KW MO WARSZAWA WYDZIAŁ OGÓLNY KANCELISTA - 06-11-1947
KP MO BŁONIE BRAK DANYCH MILICJANT - 01-02-1948
KP MO MIŃSK MAZOWIECKI POSTERUNEK W KAŁUSZYNIE KOMENDANT - 01-04-1950
KP MO GRODZISK MAZOWIECKI POSTERUNEK W MILANÓWKU KOMENDANT - 01-06-1950
KP MO GRODZISK MAZOWIECKI REFERAT REJESTRACJI CUDZOZIEMCÓW REFERENT - 01-11-1950
KW MO WARSZAWA DO DYSPOZYCJI - 01-10-1952
KW MO WARSZAWA SAMODZIELNA SEKCJA REJESTRACJI CUDZOZIEMCÓW REFERENT brak danych 01-12-1952 14-12-1954
KW MO WARSZAWA SAMODZIELNA SEKCJA REJESTRACJI CUDZOZIEMCÓW OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-09-1960
KW MO WARSZAWA SAMODZIELNA SEKCJA KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-04-1967
KW MO WARSZAWA SAMODZIELNA SEKCJA KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO STARSZY OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-12-1971
KW MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH STARSZY INSPEKTOR - 01-06-1972
KW MO WARSZAWA WYDZIAŁ "C", SEKCJA II OFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-10-1972
KW MO SIEDLCE DO DYSPOZYCJI - 01-06-1975
KW MO SIEDLCE WYDZIAŁ PASZPORTÓW INSPEKTOR kpt. 01-06-1975 31-10-1979
.