Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-05-2024 08:55

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Michał
Nazwisko: Andrzejewski
Miejsce urodzenia: STRZAŁKÓW KOLONIA
Data urodzenia: 18-09-1945
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Zofia
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.06.1976 do 18.12.1976 zaoczny kurs doskonalenia oficerów WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. Od 15.01.1979 do 20.01.1979 kurs doskonalenia zawodowego oficerskiej kadry kierowniczej pionu „B” (obserwacji) resortu spraw wewnętrznych. Od 15.09.1980 do 27.06.1981 kurs akademicki kadry kierowniczej przy KGB w Moskwie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA - 09-09-1967
IPN BU 2174/7708 CAW 2047/06/31 akta osobowe
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 24-10-1967
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS OBSERWACJI I TECHNIKI OPERACYJNEJ SŁUCHACZ - 25-10-1967
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 12-01-1968
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 08-04-1972
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 27-09-1972
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I OFICER - 01-07-1974
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY OFICER - 12-08-1978
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, ODDZIAŁ II STARSZY OFICER - 02-03-1979
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ II STARSZY OFICER - 01-04-1981
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ II P.O. ZASTĘPCY SZEFA - 06-01-1982
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ II ZASTĘPCA SZEFA - 01-02-1983
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, ODDZIAŁ II, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA - 07-08-1985
ZARZĄD WSW WOW WARSZAWA ODDZIAŁ IV, WYDZIAŁ II SZEF ppłk 20-02-1986 31-07-1990
.