Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-10-2021 12:19

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zdzisław Kazimierz
Nazwisko: Stachowiak
Miejsce urodzenia: ZDUNY
Data urodzenia: 24-01-1943
Imię ojca: Bronisław
Imię matki: Aleksandra
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.11.1966 do 15.04.1968 służba w MO. Według opinii służbowej z 28.02.1976 pracował w Sekcji VI Wydziału III „A”. Według wniosku personalnego z 5.09.1977 w tym czasie był starszym inspektorem Sekcji VII Wydziału III „A” (IPN BU 0604/1688, rozdział III, k. 44, 59). Od 7.03.1980 do 16.03.1980 delegowany do Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Od 6.01.1971 do 23.12.1971 Szkoła Oficerska Operacyjna Służby Bezpieczeństwa w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 16-04-1968
IPN BU 0604/1688 22983/V akta osobowe
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A" INSPEKTOR - 01-03-1973
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A" STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1974
MSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU KADR - 31-07-1976
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I INSPEKTOR (ETAT NIEJAWNY) - 01-08-1976
OKKW MSW WARSZAWA STUDIUM PODYPLOMOWE SŁUCHACZ - 01-09-1976
KS MO WARSZAWA DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-09-1977
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A" STARSZY INSPEKTOR - 04-10-1977
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A" KIEROWNIK SEKCJI - 01-01-1978
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A"-1, SEKCJA VII "A" KIEROWNIK - 15-06-1978
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ III "A"-1 ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-04-1979
WSO MSW LEGIONOWO DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 30-09-1981
WSO MSW LEGIONOWO CYKL II STARSZY WYKŁADOWCA - 01-10-1981
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT V, WYDZIAŁ VII INSPEKTOR - 01-01-1983
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT V, WYDZIAŁ VII STARSZY INSPEKTOR - 01-12-1983
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT V, WYDZIAŁ VII ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-10-1985
MSW WARSZAWA BIURO STUDIÓW, WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA ppłk 15-01-1987 20-03-1990
.