Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 28-02-2024 09:57

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Lucyna Anna
Nazwisko: Misiara
Nazwisko rodowe: Kądzielska
Miejsce urodzenia: CZELADŹ
Data urodzenia: 20-06-1938
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Genowefa
Dodatkowe informacje:

W okresie od 15.05.1963 do 14.07.1964 służba w MO. Po nominacji na kierownika sekcji (bez wskazania docelowej sekcji) Wydziału Paszportów 1.04.1983 w dokumentach jest wymieniana w 1983 jako kierownik Sekcji II, w 1984 - Sekcji IV, a na przestrzeni lat 1986-1987 - jako kierownik Sekcji III Wydziału Paszportów WUSW Katowice. Brak możliwości ustalenia dokładnych dat zmian przydziałów, ponieważ przesunięć tych nie formalizowano stosownymi rozkazami personalnymi i dyspozycjami w karcie przebiegu służby i karcie ewidencyjnej. Od 6.08.1984 do 31.12.1984 delegowano służbowo do MSZ i skierowana do pracy w Konsulacie PRL w Kolonii.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO KATOWICE DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 15-07-1964
IPN Ka 0264/765 31868/VI akta osobowe i karta
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW, SEKCJA REALIZACJI REFERENT - 15-07-1964
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW PODOFICER - 01-02-1966
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT - 01-04-1967
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH OFICER - 01-02-1968
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW REFERENT TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-01-1975
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW STARSZY REFERENT TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-03-1982
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW, SEKCJA PASZPORTÓW W TYCHACH KIEROWNIK - 16-01-1983
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ PASZPORTÓW KIEROWNIK SEKCJI kpt. 01-04-1983 31-07-1990
.