Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Roman Tadeusz
Nazwisko: Dworakowski
Miejsce urodzenia: Warszawa
Data urodzenia: 27-08-1908
Imię ojca: Wacław
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

W SD od 23.09.1946.
Źródło: AAN, SD, 6/632, b.p.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Zastępca Sekretarza Koło przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych Warszawa SD 09-1946 AAN, SD, 6/632, b.p.
Sekretarz Koło przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych Warszawa SD 01-10-1946 AAN, SD, 6/632, b.p.
Zastępca Członka brak Stołeczny Komitet Warszawa SD 08-12-1947 AAN, SD, 1/710 k. 4
Członek Dzielnicowa Komisja Rewizyjna Dzielnicowy Komitet Warszawa Śródmieście Warszawa SD 1949 AAN, SD, 6/632, b.p.
Członek Stołeczna Komisja Rewizyjna Stołeczny Komitet Warszawa SD 05-02-1949 8-12-1952 AAN, SD: 1/710 k. 71, SD, 1/715, k. 151- 153 (ostatnia wzmianka)
Wiceprzewodniczący Stołeczna Komisja Rewizyjna Stołeczny Komitet Warszawa SD 21-10-1951 AAN, SD, 1/203, k. 18
.