Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Serafin
Miejsce urodzenia: Górszczyzna
Data urodzenia: 11-02-1933
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Zofia
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1955. Absolwent WUML. Członek ZHP. Członek ZNP. Gminny Dyrektor Szkół (informacja z lat 1974-1981). Radny (informacja z 1977), a następnie zastępca przewodniczącego Gminnej Rady Narodowej w Grabowie (informacja z lat 1979-1984).
Źródło: AP Białystok O/Łomża, KG PZPR w Grabowie, sygn. 1-20.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
I Sekretarz Komitet Gminny Grabowo PZPR 01-1973 15-12-1974 AP Białystok O/Łomża, KG PZPR w Grabowie, sygn. 1, 4.
Członek Egzekutywa Komitet Gminny Grabowo PZPR 01-1973 26-10-1986 AP Białystok O/Łomża, KG PZPR w Grabowie, sygn. 1-20.
Ii Sekretarz Komitet Gminny Grabowo PZPR 15-12-1974 20-11-1977 AP Białystok O/Łomża, KG PZPR w Grabowie, sygn. 1, 5.
Sekretarz Propagandy Komitet Gminny Grabowo PZPR 20-11-1977 27-11-1983 AP Białystok O/Łomża, KG PZPR w Grabowie, sygn. 1-3, 5, 6, 12-15.
Przewodniczący Wojewódzka Komisja Rewizyjna Komitet Wojewódzki Łomża PZPR 26-06-1981 21-01-1984 AP Białystok O/Łomża, KW PZPR w Łomży, sygn. 7, 8, 142, 143.
.