Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Władysław
Nazwisko: Dudziak
Miejsce urodzenia: Lipianka
Data urodzenia: 01-01-1940
Imię ojca: Jan
Imię matki: Jadwiga
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1962. Członek ORMO. Członek Prezydium Rady Narodowej MiGm w Sępopolu (informacje z lat 1975-1987). Jako członek Prezydium Komisji Kontrolno-Rewizyjnej KMG PZPR w Sępopolu ostatni raz wymieniany 29.12.1988.

 

Źródło: AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 1, 2, 9-14, 18, 22; IPN Bi 454/58095 (EAOL 58095).



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Zastępca Przewodniczącego Miejsko-Gminna Komisja Rewizyjna Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 01-12-1974 9-11-1979 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 1, 4.
Członek Egzekutywa Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 09-05-1981 7-11-1986 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 2, 21.
Sekretarz Ekonomiczno-Rolny Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 15-05-1981 12-03-1982 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 16, 17.
Sekretarz Organizacyjny Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 12-03-1982 26-11-1983 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 17, 18.
Członek Miejsko-Gminna Komisja Kontrolno-Rewizyjna Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 07-11-1986 30-01-1990 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 3.
Członek Prezydium Miejsko-Gminnej Komisji Kontrolno-Rewizyjnej Komitet Miejsko-Gminny Sępopol PZPR 07-11-1986 AP Olsztyn, KMG PZPR w Sępopolu, 10.
.