Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 28-02-2024 09:57

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jerzy
Nazwisko: Trebunia
Miejsce urodzenia: Poronin
Data urodzenia: 08-10-1945
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Zofia
Znany/a też jako:
Jerzy Trybunia
urodzony/a 08- 10-1945 Poronin
Imiona rodziców: Władysław Zofia


Dodatkowe informacje:

W okresie od 29.03.1971 do 3.04.1971 kurs z zakresu obsługi urządzeń szyfrujących „Dudek” KW MO w Krakowie. Od 5.05.1975 do 15.07.1975 kurs podstawowy języka niemieckiego w Ośrodku Nauczania Języków Obcych MSW w Klimontowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO KRAKÓW WYDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE PODOFICER EWIDECJI OPERACYJNEJ-TELEGRAFISTA GRUPY KONTROLERÓW - 01-08-1967
IPN Kr 0154/780 784/SB akta osobowe i karta
KW MO KRAKÓW WYDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE MŁODSZY KONTROLER - 01-02-1969
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ 3 KARPACKA BRYGADA WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE PODOFICER OPERACYJNY-MŁODSZY KOTROLER RUCHU GRANICZNEGO - 01-09-1972
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ 3 KARPACKA BRYGADA WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE MŁODSZY KONTROLER RUCHU GRANICZNEGO - 01-12-1972
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ KARPACKA BRYGADA WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE MŁODSZY KONTROLER - 01-06-1976
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ KARPACKA BRYGADA WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W MUSZYNIE MŁODSZY KONTROLER - 01-12-1977
DOWÓDZTWO WOP NOWY SĄCZ KARPACKA BRYGADA WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W ŁYSEJ POLANIE MŁODSZY KONTROLER st. sierż. 11-03-1978 21-04-1983
.