Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Edward
Nazwisko: Augustyniak
Miejsce urodzenia: WARSZAWA
Data urodzenia: 02-11-1926
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Konstancja
Dodatkowe informacje:

W dniu 9.11.1962 został oddelegowany do pracy w Wydziale IV Komendy MO m.st. Warszawy (będąc formalnie pracownikiem Wydziału II).



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MUBP PRUSZKÓW BRAK DANYCH WARTOWNIK - 10-07-1945
IPN BU 0967/229 2475/V/KS akta osobowe i karta
MUBP PRUSZKÓW BRAK DANYCH MŁODSZY REFERENT - 05-12-1945
PUBP WŁOCHY BRAK DANYCH P.O. REFERENTA - 01-05-1946
PUBP WŁOCHY REFERAT II REFERENT EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-10-1947
PUBP WŁOCHY SEKRETARIAT SEKRETARZ - 01-08-1948
PUBP WŁOCHY SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-09-1950
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ I, SEKCJA II REFERENT - 01-03-1951
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ I, SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 15-05-1952
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ I, SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-08-1953
WUBP WARSZAWA KIEROWNICTWO, SEKRETARIAT TYPU "C" KIEROWNIK - 15-12-1953
WUBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-11-1954
WUBP WARSZAWA WYDZIAŁ I, SEKCJA V KIEROWNIK - 01-12-1954
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA I KIEROWNIK - 01-04-1955
WUdsBP WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA I STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
UdsBP dla m. st. WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 01-06-1956
UdsBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA VII OFICER OPERACYJNY - 01-07-1956
UdsBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA III OFICER OPERACYJNY - 01-09-1956
UdsBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ II, SEKCJA IV STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-10-1956
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ II STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KMO m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ IV STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-12-1964
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ IV INSPEKTOR - 01-04-1967
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ IV KIEROWNIK GRUPY - 01-08-1970
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 15-07-1974
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ PASZPORTÓW ZASTĘPCA NACZELNIKA - 05-11-1977
KS MO WARSZAWA WYDZIAŁ "B" ZASTĘPCA NACZELNIKA ppłk 16-07-1982 15-08-1986
.