Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-09-2022 12:57

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jerzy Marian
Nazwisko: Siejek
Miejsce urodzenia: Sulechów
Data urodzenia: 03-07-1948
Imię ojca: Aleksander
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

W okresie od 15.10.1971 do 23.06.1972 kurs przekwalifikowania oficerów WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. W latach 1972-1974 Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu. Od 4.09.1978 do 30.09.1978 kurs szczebla taktycznego oficerów kontrwywiadu w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. W dniu 28.04.1981 ukończył Wydział Polityczno-Prawny ASW. Od 1.09.1982 do 3.03.1983 sześciomiesięczny kurs akademicki oficerów WSW w Wyższej Szkole KGB w ZSRS. Od 15.10.1987 do 18.12.1987 kurs przeszkolenia operacyjnego oficerów WSW w Wojskowej Akademii Politycznej.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA 11-09-1971
IPN BU 2174/7616 - wojskowe akta osobowe
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW BYDGOSZCZ, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA 07-10-1972
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW BYDGOSZCZ, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA 25-09-1973
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ II STARSZY POMOCNIK SZEFA 14-07-1975
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 8 DREZDEŃSKIEJ DYWIZJI ZMECHANIZOWANEJ W KOSZALINIE P.O. ZASTĘPCY SZEFA 27-04-1978
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 8 DREZDEŃSKIEJ DYWIZJI ZMECHANIZOWANEJ W KOSZALINIE ZASTĘPCA SZEFA 21-04-1980
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 16 DYWIZJI PANCERNEJ W ELBLĄGU P.O. SZEFA 01-03-1984
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ WSW 16 DYWIZJI PANCERNEJ SZEF 15-04-1986
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW GDAŃSK P.O. SZEFA - 11-04-1989
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW GDAŃSK SZEF płk 07-04-1990 31-07-1990
.