Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-01-2024 11:18

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu osób "rozpracowywanych"


Imiona: Krzysztof
Nazwisko: Hamerliński
Miejsce urodzenia: Wrocław
Data urodzenia: 17-12-1949
Imię ojca: Jan
Imię matki: Kazimiera


Treść zapisów ewidencyjnych
Opis materiałów Stan zachowania Uwagi
Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] Sprawa dot. konfliktów społecznych w Dolnośląskiej Fabryce Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej. Mat. o sygn. II-1400 zniszczono w 1989 r. - wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
Sprawa Operacyjnego Rozpracowania [SOR] Sprawa dot. "wrogiej działalności w środowiskach, terroru". Mat. o sygn. II-1617 zniszczono w 1990 r. - wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] Sprawa dot. konfliktów społecznych na tle płacowym i socjalno-bytowym w Dolnoślaskich Fabrykach Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej. Mat. o sygn. II-2517 zniszczono 1990 r. - wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] Sprawa dot. konfliktów społecznych w Dolnośląskich Fabrykach Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej. Mat. zniszczono w 1990 r. - wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
.